همراهان گرامی
سه سال از آغاز سرویس دهی کیومری به عنوان یکی از پیشگامان اصلی OVP های ایرانی گذشت. در این راه از شما بسیار آموختیم و تلاش کردیم تا با بهبود روند سرویس دهی و بلوغ محصول به هدف نهایی خود که کسب رضایت شماست، نائل شویم. نیروهای جوان و متخصص در این راه همراه ما بودند و تلاش کردند با رفع نواقص و ارتقا سرویس همراهی شما بزرگواران را حفظ کنند.
اما امروز با توجه به تغییر ماموریت سازمان ، ناگزیر به قطع سرویس دهی هستیم. از این رو از تاریخ 30 مرداد به مدت دو ماه و تا پایان مهرماه سال جاری برای تهیه‌ی نسخه پشتیبان از اطلاعات خود فرصت خواهید داشت. بدیهی است چنانچه ظرف مدت دوماه، انتقال اطلاعات صورت نگیرد، کیومری مسئولیتی در قبال اطلاعات کاربرها نخواهد داشت. برای انتقال اطلاعات از کیومری به مقصد بعدیتان در کنار شما خواهیم بود و تیم پشتیبانی همراه و پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.
از اینکه به ما اعتماد کردید و در این راه پرفراز و نشیب در کنار ما بودید از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

این پیام را دوباره نمایش نده

CDN یا شبکه تحویل محتوا، سیستمی برای انتقال محتوای وب به صورت توزیع یافته است. شبکه CDN به لحاظ مفهومی شبکه‌ای مجازی است که بر لایه نرم‌افزاری زیرساخت اینترنت بنا شده است. بهبود عملکرد، ارتقاء قابلیت اطمینان، ارتقاء مقیاس‌پذیری از مزایای به کارگیری CDN در شبکه می‌باشد.

استفاده از سرویس CDN تجربه‌ی کاربری بهتری را برای کاربران نهایی فراهم می‌کند. دسترسی کاربران همواره به محتوای سایت شما برقرار است و کیفیت دریافت محتوا نیز بهبود قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت. اگر پیش از این بازخوردی در مورد در دسترس نبودن سرویس خود از مخاطبان دریافت کرده‌اید، سرویس CDN به شما کمک می‌کند در ساعات پرترافیک نیز محتوای خود را به راحتی در اختیار کاربران خود قرار دهید.

سرویس CDN، باعث نزدیک شدن محتوا به کاربر، مسیر دهی بهینه و افزایش کیفیت محتوا می‌شود.

در سرویس Cache تنها محتوا به کاربر نهایی نزدیک می‌شود. این در حالی است که در سرویس CDN علاوه بر اینکه مدیریت جامع و کنترل کامل بر روی تمامی نودها وجود دارد، مسیردهی بهینه برای انتقال محتوا نیز در نظر گرفته می‌شود.

بله. پس از فعال شدن، سرویس CDN در تمامی ساعت‌ها پاسخگو می‌باشد.

شما برای اینکه بخواهید محتوا را به بهترین نحو در اختیار مشتریان خود قرار دهید، نیاز است تعداد سرورهای سرویس را افزایش دهید. افزایش سرورها طبیعتا هزینه‌های جانبی بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. استفاده از سرویس CDN هزینه­‌ی بسیار کمتری در مقایسه با هزینه افزایش تعداد سرورها خواهد داشت.

سرویس CDN پنلی در اختیار شما قرار می‌دهد که توسط آن بتوانید تمامی فایل‌های خود را مدیریت کنید. از سوی دیگر کنترل و مدیریت فایل‌ها از طریق API نیز می‌تواند صورت پذیرد.

شما پس از مراجعه و ثبت نام در سایت می‌توانید پس از ارائه اطلاعات اولیه، طی ۲۴ ساعت سرویس CDN را بر روی وب سایت خود راه اندازی نمایید.

خیر. مالکیت محتوای شما همواره در اختیار خودتان خواهد بود.

با توجه به بهبود نمایش محتوای سایت، به طور حتم مخاطبینتان تجربه کاربری بسیار بهتری خواهند داشت.

سرویس CDN می‌تواند از تمامی فرمت‌ها پشتیبانی کند.

شما می‌توانید با توجه به نوع محتوا، تعداد بازدیدکنندگان و همچنین آینده‌ای که برای سایت خود در نظر گرفته‌اید بسته‌ی مورد نظر و همچنین نوع سرویس CDN را انتخاب کنید.

پشتیبانی از مشتری در سرویس CDN به صورت ۷X24 می‌باشد.

در حال حاضر صورتحساب به صورت ماهانه ارائه می‌شود و پرداخت آن نیز به صورت Pay as you go انجام می‌شود.

در پنل مشتریان بخش گزارش گیری از ترافیک و درخواست‌ها در نظر گرفته شده است. در این بخش شما می‌توانید تعداد درخواستی که سرویس CDN پاسخگویی آنها را به عهده داشته مشاهده کنید. همچنین ترافیکی که برای سایت شما مصرف شده است نیز قابل ملاحظه می‌باشد.

با توجه به پراکندگی سرورهای CDN می‌توان این نکته را بیان کرد که اگر یکی از نودهای CDN مورد حمله قرار گیرد و از دسترس خارج شود، نودهای دیگر می‌توانند محتوا را به کاربر نهایی انتقال دهند. از سوی دیگر با توجه به اینکه درخواست کاربران به صورت پراکنده توزیع می‌شود، امکان حمله به یک نود بسیار ضعیف می‌باشد.

امکان آپلود انواع فرمت‌های استاندارد از جمله MP4 ,API ,FLV,M4V ,MOV ,WEBM ,VOB ,3GP ,ASF ,MPG ,OFV وجود دارد.

بله، برای درآمدزایی از ویدئو مدل‌های متفاوتی وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به تبلیغات روی ویدئو و فروش ویدئو اشاره کرد. کیومری برای هر کدام راهکار‌هایی در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای بهره‌برداری از سرویس OVP نیاز به تخصص خاصی وجود ندارد با حداقل دانش کار با اینترنت و با کمک پنل کاربر پسند می‌توانید به راحتی ویدئو‌های خود را استریم کنید.

 • زیرساخت CDN با سرور‌های داخلی
 • توانایی تامین پهنای‌باند با پوشش تعداد کاربر بالا
 • Player تخصصی
 • امکان درآمدزایی از ویدئو با مدل‌های درآمدی متنوع
 • فراهم نمودن زنجیره ارزش متنوعی از محصولاتی شامل وب سایتو اپلیکیشن ویدئویی

چون OVP‌ها در حجم وسیعی موارد زیر را انجام می‌دهد و از صرفه‌جویی‌های ناشی از مقیاس برخوردار هستند، در نتیجه برای کاربران به قیمتی بسیار کمتر از حالتی که خود اقدام به راه‌اندازی کنند تمام می‌شود:

 •  هزینه پهنای باند
 •  هزینه نگهداری
 •  هزینه مانیتورینگ
 •  هزینه امنیت
 •  هزینه مدیریت فایل و سرور‌ها

برگزارکننده رویداد برای پخش زنده، لازم است تا دو نیازمندی را برای تیم پخش زنده فراهم آورد:

 • تامین اینترنت با پهنای باند پایدار به میزان ۵ مگابیت.
 • ارائه ورودی صدا و تصویر به صورت HDMI یا SDI.

از خدمات تیم ما در محل استفاده کنید و نیازی به استخدام یا استفاده از نیروهای مختلف نداشته باشید؛ محض اطلاع شما، اگر بخواهید خود شما ارسال سیگنال را برعهده بگیرید، لازم است تا افرادی با تخصص‌های مختلف همچون نرم‌افزار، شبکه و … را داشته باشید.

بله، تیم کیومری با ارائه لینک پخش زنده به شما به صورت (OTL(One-Time Link این امکان را به شما می‌دهد تا بر روی پخش زنده خود بلیت فروشی کنید بدون آنکه نگران باشید چند نفر از یک لینک استفاده می‌کنند.

ارائه سرویس پخش زنده به دو صورت امکان‌پذیر است؛ در صورتی که تیم ما در محل حضور داشته باشد، برگزارکننده صرفاً نیازمندی‌های پخش زنده را به ما ارائه می‌کند و نیاز به سخت افزار و نرم افزار خاصی نیست. در صورتی که خود شما مایل به ارسال سیگنال برای ما هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

پخش زنده، دارای قابلیت اطلاع‌رسانی است.

سرویس پخش زنده با استفاده از زیرساخت شبکه تحویل محتوا (CDN) قادر به ارائه محتوا برای تعداد کاربران همزمان نامحدود است.