نحوه پخش زنده رویدادهای شما با کیومری

سرویس پخش زنده کیومری با قابلیت پوشش 100،000 کاربر همزمان برای یک رویداد

دوربین

انکدر

CDN(Content Delivery Network)

کاربران

Live Streaming
شرح خدمات سرویس پخش زنده
انتقال سیگنال از محل برگزاری به دیتاسنتر
کیومری خروجی میز تدوین یا دوربین با فرمت SDI یا HDMI، را گرفته و پس از تبدیل به فرمت دیجیتال(انکدینگ) به دیتاسنتر ارسال می کند. انکدینگ و ارسال محتوا با استفاده از سخت افزار کیومری بوده و در بستر اینترنت صورت می گیرد.
تبدیل به استریم قابل پخش در وب (HLS)
سیگنال دریافت شده در دیتاسنتر پس از تبدیل به فرمت HLS به عنوان فرمت استاندارد در پلیر کیومری پخش می شود. افزایش سرعت در دریافت و نمایش ویدئو، بهینه سازی مصرف ترافیک و همچنین جلوگیری از دانلود از جمله مزیت های کاربردی این استاندارد می باشد. در استاندارد HLS پخش به صورت نرخ بیت سازگار (ABR) انجام می شود، به نحوی که کیفیت مشاهده شده توسط هر کاربر بر اساس سرعت اینترنت وی تنظیم می شود و کمترین توقف در پخش رخ دهد. این تکنولوژی تاپیر بسزایی در بهبود تجربه کاربری دارد و رضایت مشتریان را افزایش می دهد.
دلیوری ویدئو با استفاده از شبکه CDN کیومری
استریم تولید شده از طریق شبکه تحویل محتوای کیومری به دست کاربران می رسد. برای افزایش کیفیت و رضایت کاربران، محتوای لایو از طریق شبکه CDN کیومری از بهترین سرور به کاربران تحویل داده می شود. این مهم سبب می شود تا کاربران محتوای درخواستی را با تاخیر کمتر و کیفیت بهتر تماشا کنند.
ارایه ووچر یک بار مصرف برای نمایش لایو با هدف فروش بلیط
در مواردی که مشتری در نظر داشته باشد که دسترسی کاربران به سیستم محدود شود و فقط کسانی که بلیط تهیه کرده اند بتوانند رویداد را مشاهده کنند، سرویس تولید ووچر یک بار مصرف کیومری از طریق API به درگاه فروش بلیط وصل می شود و در صورت معتبر بودن بلیط، دسترسی مشاهده را از کیومری گرفته و به کابر مجاز نمایش می دهد.

برخی از مشتریان سرویس پخش زنده

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 41947 (614) - 021 و یا از طریق ایمیل support@qmery.com تماس بگیرید.

فرم درخواست سرویس پخش زنده